Поділитися публікацією:

На запрошення голови облдержадміністрації Олега Гончарука на відпочинок у Прикарпаття завітали діти із Херсонської та Черкаської областей. Понад дві сотні юних гостей проживатимуть у родинах м. Яремче, Болехова, Рожнятівського, Тлумацького, Долинського, Снятинського, Косівського Богородчанського районів та Богородчанської ОТГ.

«Перебуваючи на Прикарпатті, діти матимуть змогу відвідати музей «Писанки» та історико-меморіальний музей Степана Бандери, перейняти нашу культуру, ознайомитися з історією і традицією краю», – розповів директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович.

Посадовець також зазначив, що впродовж кількох днів в область прибуде група дітей, – а це 150 осіб, – із Житомирської, Миколаївської та Запорізької областей. Натомість прикарпатські діти відпочиватимуть влітку на узбережжі Чорного моря у Херсонщині, пише “Стик”.

За словами директора Білозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 із Херсонщини Наталії Панькової, соціальний проект дає змогу дітям із різних областей не лише добре відпочити, але й ознайомитися із унікальними традиціями і звичаями та знайти хороших і вірних друзів.

«Сьогодні на Івано-Франківщину прибули діти, батьки яких є учасниками АТО, обдаровані діти та сироти або напівсироти, – зазначила Наталія Панькова. – Деякі з них уже не вперше на Прикарпатті, тому заздалегідь чекають на такі поїздки та залюбки знову відвідують ті родини, в яких проживали раніше».


Поділитися публікацією:
Теги: