Поділитися публікацією:

Фото: detector.media
Комісію ОБСЄ представляли Драган Ґоґовіч (Чорногорія) та Джеймс Хант (Ірландія). На зустрічі були присутні начальник головного управління Роман Гурський та заступник начальника Микола Сендецький.

Основну свою діяльність місія здійснює в зоні конфлікту на сході України. На Західній Україні працюють три відділення комісії ОБСЄ (Львів, Чернівці, Івано-Франківськ).

Основна мета роботи місії – це моніторинг впливу конфлікту на Сході України на мешканців західного регіону, моніторинг ситуації щодо дотримання прав людей, зокрема національних меншин, різних релігійних конфесій, а також моніторинг проведення реформ.

2-фото1 - зустріч з представниками ОБСЄ

2-фото2 - зустріч з представниками ОБСЄ

Під час зустрічі представників місії насамперед цікавили питання  безпеки життєдіяльності людей, безпечності харчових продуктів, реформування інспектуючих органів,  вплив дії мораторію щодо обмеження перевірок господарюючих субʼєктів, особливо у сфері виробництва та реалізації харчових продуктів.

Начальник головного управління Держпродспоживслужби в області  Роман Гурський ознайомив представників місії з роботою новоствореної в Україні Держпродспоживслужби, прокоментував ситуацію щодо здійснення  державного нагляду за виробництвом  та обігом харчових продуктів, дотриманням санітарного законодавства та фітосанітарної безпеки.

Інформує прес-служба ОДА


Поділитися публікацією:
Теги: