Поділитися публікацією:

Фото: dynamo.by

У Торговиці – рідному селі загиблого під час виконання службових обов’язків на Донеччині правоохоронця вже третій рік поспіль проводять змагання з волейболу.

Петро Остап’юк загинув 29 травня 2014 року у збитому терористами неподалік гори Карачун вертольоті. Тоді разом з ним не повернулися на ротацію ще п’ятеро бійців-спецпризначенців з Івано-Франківська.

У пам’ять про загиблого односельця-правоохоронця, який був неабияким прихильником волейболу, жителі села Торговиця щорічно проводять змагання з цього виду спорту. Вони традиційно відбуваються у школі, де він навчався, і на якій на знак шани до випускника встановлено меморіальну дошку. Минулої неділі біля неї відбулася панахида, після якої чотири команди виборювали першість у турнірі пам’яті. У змаганнях щоразу бере участь і команда колег правоохоронця з івано-франківської роти поліції особливого призначення.

Цьогоріч кращою виявилася місцева юнацька команда, написав начальник ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.

viyskoviy

viyskoviy1

viyskoviy2

 


Поділитися публікацією:
Теги: