Поділитися публікацією:

Фото: volynnews.com

У грудні у Львові відбувся перший конкурс дитячої краси в рамках фестивалю “Зірковий спалах”. У напруженій боротьбі перемогу здобула Тетяна Дубровна з Голиня, якій днями виповнилося 13 років.

Конкурс відбувався у Львові наприкінці грудня. Часу на підготовку було дуже мало — близько тижня, розповіла Тетяна Дубровна в інтерв’ю ”Вістям Калущини”.

“Ми хвилювалися, що не вистачить часу. Адже треба було приготувати конкурсні образи: зимовий (новорічний), вечірній та український. А кожен образ — то плаття, до плаття взуття та аксесуари. Зокрема для образу україночки треба було вінок. Але, завдяки мамі, встигли. Мама не спала ночами, шила плаття, робила сама для мене віночок. Я ж в той час вчилася ходити на високих підборах. На щастя, перед конкурсом сказали, що каблуки мають бути не такі високі, стало простіше”, — розповіла конкурсантка.

Потім вже у Львові була триденна підготовка. І врешті — сама конкурсна програма. Від ранку тривала репетиція, а виступали аж увечері.

Тетяна Дубровна у 5 років брала участь в конкурсі “Паняночка-голиняночка”. Тоді отримала статус “Міс Грація”. У 2016 році їздила на один з кастингів, на якому для участі в конкурсі їй не вистачило 10 сантиметрів зросту. Зараз дівсинка навчається у модельній школі “Ювента+” у Калуші.

“Займаємося аеробікою, вчимося дефілювати, зокрема і на підборах, беремо участь у фотосесіях. Навчаємося майстерності візажу, пробували робити макіяж один одному”, — ділиться вона.

Втім, крім модельної справи, голинянка цікавиться заняттями, які називають хлопчачими — машинками, пістолетиками і футболом. Їздила навіть на футбольні змагання. А ще займається шахами, навчалася грі на фортепіано та гітарі. Дівчинка міріє побудувати  модельну кар’єру.

“Мені це цікаво. Але це не може бути основним у житті. Я ще хочу фотографувати, бути фотографом. Як на мене, то цікавіше — бачити людей через об’єктив, зберігати миті їхнього життя. Хоча, зараз ще рано говорити про професію, буду вибирати, коли виросту”, — каже Тетяна Дубровна.


Поділитися публікацією:
Теги: