Поділитися публікацією:

Фото взято з інтернету

Охорона Городенківського цукрового заводу не пропустила на територію голову Городенківської РДА, міського голову, голову райради, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Івана Андріїшина та знімальну групу обласного телебачення «Галичина».

Про це Фіртці повідомили в прес-службі ІФ ОДА.

Чиновники перебували в районі з робочою поїздкою. Провели робочу зустріч, щодо ситуації на заводі.

Охорона, посилаючись на вказівку власників заводу, не пропустила на територію представників обласної і районної влади, громадськість та засоби масової інформації, які наочно хотіли ознайомитися із збереженням майна заводу.

“Виходячи із ситуації, що склалася, можливого демонтажу обладнання, обласна і районна влада спільно з громадськістю зробить всі вичерпні заходи в межах чинного законодавства щодо збереження цілісності майнового комплексу Городенківського цукрового заводу”, – коментуючи ситуацію зазначила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

http://www.if.gov.ua/files/img/DSCF6125.JPG

 

Городенка вже переживала подібну історію в 2010 році. Тоді також хотіли порізати завод на металобрухт, і покупці вже навіть внадилися на підприємство.  Однак тоді громадськсть і влада відстояли право заводу на життя. Знайшли, як вважалося, гідного інвестора. Цукрозавод став власністю агрохолдингу «Мрія».

У 2010 році агрохолдинг “Мрія” (Тернопільська область) викупив Городенківський цукровий завод, який побудований ще у 1926 році, і відновив його роботу. Тут створили понад 300 робочих місць.

Однак у 2013 році завод не працював, у тому числі і через недостатню кількість цукросировини, а здані селянами буряки переробляли на одному із цукрових заводів агрохолдингу на Тернопільщині.

Городенківський цукровий завод – єдиний цукровий завод в Івано-Франківській області.


Поділитися публікацією:
Теги: