Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Міжнародна асоціація IAOP опублікувала черговий щорічний рейтинг кращих в світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100. Цього року в рейтинг потрапили відразу 13 компаній з офісами в Україні – на три більше, ніж в минулому році.

Серед 13 компаній – як міжнародні бізнеси з великими представництвами в Україні, так і місцеві IT-проекти. У топ-100 кращих аутсорсерів увійшли: EPAM, Ciklum, ELEKS, Luxoft, N-iX, Miratech, Intetics, SoftServe, Softjourn, Sigma, TEAM International Services, Program-Ace і Softengi.

«Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає. Це свідчення того, що наші успіхи не залишаються поза увагою з боку гравців світового ринку, наша країна здобула репутацію надійного постачальника технічних послуг », – зазначив СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський.

«Визнання IAOP для нас свідчить про те, що ми досягли важливого етапу. Той факт, що кількість українських компаній у списку зростає з кожним роком, означає, що українська IT-індустрія знаходиться на правильному шляху. Це – вже третя галузь за рівнем експорту », – зазначає Андрій Павлів, CEO і співзасновник N-iX, яка в цьому році вперше потрапила до рейтингу.

Повністю рейтинг топ-100 кращих аутсорсерів світу виглядає так (компанії ранжовані в алфавітному порядку):

Global Outsourcing 100 – це щорічний список кращих в світі постачальників аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі заявок, отриманих і оцінених незалежної суддівської колегією від IAOP. Основними критеріями для потрапляння в рейтинг є прибутковість, зростання команди, кращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

Нагадаємо, в минулому році в цьому рейтингу було 10 IT-компаній з України.

Джерело

 


Поділитися публікацією:
Теги: