Поділитися публікацією:

Урок креслення для 9-класника Дубовецького школи на Прикарпатті закінчився закритою черепно-мозковою травмою та струсом мозку

15-річний школяр Артур Савчук стверджує, що його на очах однокласників побив директор, проте той своєї провини не визнає.

Хлопець розповідає, що на уроці креслення підручники мали не всі, тому директор спочатку дозволив учням перефотографувати матеріал, але потім кинувся відбирати телефон.

“Виривав з кишені телефон. Потім узяв за куртку, за груди і кинув на крісла. Я встав. Він знову мене на парту, сів зверху і почав душити і забирати телефон”, – каже школяр.

Вчителі вважають, що учень обманює, оскільки знімав не книгу, а вчителя. На підставі внутрішнього службового розслідування прийшли до висновку, що директор вчинив правильно.

“Після того, як учень встав без дозволу і почав знімати директора ззаду, намагався відібрати телефон. Тому що використання телефонів на уроках заборонено”, – говорить заступник директора з виховної роботи Дубовецького ЗОШ Катерина Галюк.

Ця версія викликає здивування рідних Артура, бо якщо все було, як належить, кажуть, чому директор пропонував їм відступні.

“10 тисяч, щоб ми забрали заяву”, – говорить бабуся постраждалого школяра Галина Дмитрук. Гроші сім’я вирішила не брати, тому що випадок побиття – не єдиний в школі. За їх словами, інші учні могли отримувати стусани за те, що в холодному класі сиділи в куртках.

Відзначимо також, кілька років тому у директора Василя Ковальчука вже були проблеми із законом, коли старшокласник на шкільній толоці впав з дерева і зламав хребет.

Фігурант скандалу своєї провини не визнає і з журналістами не спілкується. За легкі тілесні ушкодження йому загрожує рік виправних робіт. Але поки немає рішення суду, директор і далі ходить в школу на роботу і вчить дітей.

Більше в сюжеті ТСН

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: