Поділитися публікацією:

Справа городенківського «консерватора» наркотичних засобів поступила на розгляд суду.

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 310, ч. 2 ст. 308, ч. 3 ст. 307 КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що з 2009 року по 08 березня 2017 року особа Х., житель Городенківського району незаконно сіяв насіння коноплі. У вказаний період часу він просапував та вирощував рослини коноплі з метою доведення їх до стадії дозрівання задля подальшого виготовлення наркотичного засобу канабісу.

Загальна кількість наркотичного засобу – канабісу, який був вилучений у жителя Городенківського району становить 145,86604 кг, що відноситься до особливо великих розмірів.


Таким чином, особа Х. своїми діями, які виразились в незаконному посіві та вирощуванні рослин конопель, викраденні наркотичних засобів у великих розмірах та виготовленні, перевезенні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, в особливо великих розмірах, громадянин вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 310, ч. 2 ст. 308 та ч. 3 ст. 307 КК України.


Кримінальне провадження розглядається колегіально: головуючий суддя – Хільчук І. І., судді – П»ятковський В. І. та Димашок В. П.


Сьогодні проведено підготовче судове засідання, в якому колегія суддів призначила дане кримінальне проваження до судового розгляду на 15.30 год 15 травня 2017 року.


Прес-служба суду й надалі повідомлятиме громадськість про перебіг даної справи.

Повідомляє головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю Ірина Гладуняк

Поділитися публікацією: