Поділитися публікацією:

Керівник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак спростував інформацію про переможця торгів на дрібний ремонт прикарпатських доріг, що має зв’язки з “ЛНР”.

Нагадаємо,  24 канал оприлюднив статтю під назвою “Півмільярда зарити в дороги, або Чому з українського бюджету фінансують бойовиків “ЛНР”. У новині зазначається, що Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області визначила підрядника поточного дрібного ремонту автомобільних доріг і штучних споруд загального користування державного та місцевого значення в межах семи районів та Яремчі. Інформується, що підрядником стало ТОВ “Дорожнє підприємство Алькор” (м.Київ), що запропонувало найнижчу ціну – 81,99 мільйонів гривень. Журналісти 24 каналу наголошують, що компанія має прямий зв’язок з сепаратистами.

Натомість у коментарі кореспонденту “Бліц-Інфо” очільник САД в області Василь Буджак цю інформацію спростовує. Чиновник не береться говорити про зв’язки цієї фірми з сепаратистами, втім наголошує, що згаданий у статті тендер ще триває.

“Наразі на “Прозоро” відбулись торги, де ця фірма приймала участь і подавала найнижчу ціну. За Законом це ще не означає, що тендерний комітет акцентує її як переможця. Навпаки, триває вивчення документів. І сьогодні лише останній день подачі всіх необхідних документів в комітет. Після чого ще тиждень триватиме їх вивчення і дослідження. Видається, що хтось, розуміючи, що ця фірма не буде акцентована, вирішив випередити і вилити відро помиїв на Службу доріг, а ще посіяти розбрат у свідомості людей. Все за правилами інформаційної війни”, – підкреслив Василь Буджак.

Джерело

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: