Поділитися публікацією:

Запровадження санкцій проти Віктора Януковича та його оточення 18 травня у Верховній Раді не підтримали 117 депутатів з 319 присутніх.

Про це свідчать дані поіменного голосування за проект постанови №5350 про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності на сайті парламенту.

Загалом підтримали проект 202 депутати, утрималися 3, а не голосували 114 (згодом два голоси попросили зарахувати як “за”) із 319 нардепів.

Зокрема, серед прикарпатських обранців з невідомих причин не голосували троє депутатів. Це обраний в Івано-Франківську укропівець Олександр Шевченко, обраний в Тисменицькому окрузі Михайло Довбенко і фронтовик Володимир Шкварилюк.

Як відомо, під час ранкового засідання у четвер Верховна Рада не підтримала за основу та в цілому проект постанови, яким Раді нацбезпеки й оброни пропонувалося ввести санкції проти екс-президента Януковича та його оточення, хоча документ вносили кілька разів.

Серед осіб, проти яких пропонували запровадити санкції, значаться: Віктор і Олександр Януковичі, Віктор і Артем Пшонки, Андрій і Сергій Клюєви, Микола й Олексій Азарови, Сергій Арбузов, Сергій Курченко, Віталій Захарченко, Юрій Іванющенко, Олександр Клименко, Едуард Ставицький, Олександр Якименко, Дмитро Фірташ, Дмитро Табачник, Раїса Богатирьова, Микола Присяжнюк, Віктор Ратушняк та Віктор Зубрицький.

Джерело


Поділитися публікацією: