Поділитися публікацією:

Одвічна проблема України — погані дороги. За статистикою, наша держава посідає 134-е у світовому рейтингу якості дорожнього полотна. У критичному стані перебуває, зокрема, половина шляхів гірської місцевості Івано-Франківщини.

Торік на поточний ремонт державної дороги Р-24 у Верховинському та Косівському районах було виділено 50 мільйонів гривень. Проте асфальт, що мав прослужити 10 років, посипався вже за рік.

Фахівці “Дорцентру” виявили там непоодинокі тріщини, випуски арматури, непідсипане узбіччя та масові зсуви полотна. Цьогоріч таку ж суму Івано-Франківщина отримала на капітальний ремонт дороги Р-62, що також перебуває у критичному стані.

Після щорічних повеней від асфальту не залишилося й сліду. Чому державні мільйони щороку безрезультатно кануть у дорожніх ямах – знає журналіст програми “ШУСТРОВА LIVE” Юлія Савчук.

 

Нагадаємо, що за результатами тендеру Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області ремонт Р-24 «Татарів – Косів – Коломия – Борщів -Кам’янець-Подільський». дороги у вересні 2015 року розпочало ТОВ “Шляхбуд-ЛІМ”. Дану фірму пов’язують з народним депутатом України Юрієм Солов’єм. Тоді нардеп спростував свою причетність до фірми і обіцяв особисто контролювати виконання ремонтних робіт на Гуцульщині.

Джерело

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: