Поділитися публікацією:

29 травня, відбулося останнє засідання обласної призовної комісії. На засіданні оголошено про завершення весняного 2017 року призову громадян на строкову військову службу.

Область повністю виконала встановлені завдання з призову. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації. 

На строкову військову службу під час весняного призову було призвано 450 юнаків з області, які вже проходять строкову службу у військових частинах Сухопутних військ ЗСУ, а також Національній гвардії та Держспецтрансслужбі України. Близько 150 юнаків і дівчат відібрані кандидатами до вступу у ВВІЗ.

На засіданні також було проінформовано, що навчально-польові збори юнаків проведені з учнями всіх навчальних закладів області, які завершили вивчення програми предмета “Захист Вітчизни”, де юнаки, на завершальному їх етапі, виконали практичні стрільби бойовими патронами із автомата Калашникова.

Підбиваючи підсумки призову, голова обласної призовної комісії Ігор Пасічняк відзначив, що всі райдержадміністрації і військові комісаріати справились з завданням, нагородив грамотами найкращих та рекомендував їм спільно з територіальними підрозділами Національної поліції в області невідкладно проаналізувати наявні недоліки, щоб не допустити їх повторення під час організації роботи з призовниками у період між призовами та при проведенні призову восени.


Поділитися публікацією: