Поділитися публікацією:

На останній сесії Коломийської міської ради порушили питання щодо збереження історичної цінності церкви Благовіщення. Василь Кузьмин, який є “кіборгом”, закликав вирішити це питання якнайшвидше, бо це неприпустимо, щоб пам’ятка архітектури була у розпорядженні Московського патріархату.

Цієї неділі коломийська громада та священики намагалися переконати парафіян церкви Благовіщення Діви Марії вийти з-під Московського патріархату. Після чого приміщення храму опечатали.

Василь Кузьмин повідомив, що вчора невідомі люди погрожували фізичною розправою за його позицію щодо Благовіщенської церкви у Коломиї.

“Я ніколи не звертався до Вас з постами різного характеру….Але в даний час рахую, що зобов’язаний. Усі ви знаєте ситуацію, яка склалась на рахунок Церкви Благовіщення… Хочу повідомити Вас, що сьогодні після обговорення питань стосовно церкви….мав зустріч з групою молодих людей, які чітко заявили свою позицію на рахунок московського патріархату і погрозили мені фізичним усуненням…. Заявляю чітко і без задумування: свою позицію не поміняю і бажаю вам при спробі довести справу докінця, інакше буду діяти я…”

На погрози Василеві Кузьмину відреагував отець Михайло Дзюба:

“Це вже занадто! Вони переступили межу! Як капелан Майдану, наших бійців на Донбасі і “Чорної Сотні” заявляю: Або покайтесь, або ми вас, виродки, усіх разом вивеземо на лінію фронту! Хто б собі міг уявити що тут, у Коломиї, кирило-путінські посіпаки будуть погрожувати нашим воїнам-кіборгам???!!! Це вже край! А далі прірва, але для них, для тих москальських псів! Слава Нації!” – написав капелан.

В фейсбуці своє висловання, щодо ситуації, яка склась із Церквою Благовіщення Діви Марії пише і капелан Василь Довганюк:

ДОРОГІ ДРУЗІ..ВІЗЬМІТЬ ДО УВАГИ…
“В країні війна, а московський патріархат керується ідеями загарбника, тому ми не хочемо, щоб коломийська святиня мала якийсь зв’язок із окупантами!”  Попики МП в Україні всі сексоти ФСБ ( з кримінальними гачками в Москві) – ці попики крипто-гімно – горіти їм в пеклі( от ці майбутні громадяни пекла вас дурять)!!! За кожним з таких попиків кримінальні справи(включно з вбивствами по пянці а так в основному це люди схильні до обдурювання ближніх для наживи ) прикриті ФСБ .Так що це не церква а суцільна мімікрія спецслужби НКВД під церкву , а тому з релігійної точки зору це церква Сатани і СБУ і Верховна Рада мала б попередити своїх громадян – якщо ви ходити до МП то знайте що найбільш ймовірно ви молитесь мамоні і після смерті попадете в”рай” мамони – в пекло…:) не будьте лохами ….

 


Поділитися публікацією: