Поділитися публікацією:

За повідомленням Гідрометцентру, до кінця доби 7 червня та 8червня вночі та вранці на Прикарпатті йтимуть сильні дощі, в Карпатах дуже сильні дощі; вночі – грози, в окремих районах град ташквали.

Звертаємось до учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними та обережними. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесьбезпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Пам’ятайте, що в сильний дощ краще зупинитися та перечекати негоду. При зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.

За недостатньої видимості, а особливо з настанням сутінок, водіям іпішоходам рекомендуємо обов’язково виділити себе на дорозі. Водії повиннізавчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи – використовувати світлий одяг і за можливості світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчаснопобачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.

Інформує Відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області


Поділитися публікацією: