Поділитися публікацією:

Незабаром франківці вкотре отримають повістки на військову службу.

Наразі мова йде про офіцерів запасу до сорока трьох років, котрі закінчили військову кафедру та мають вищу освіту, повідомляє Франик.

Як стало відомо, вони забов’язані пройти військову службу строком у вісімнадцять місяців. Зокрема, цього року кількість військовослужбовців України повинна збільшитися аж на тисячу, із них майже сорок три повинні бути із Прикарпаття.

Після того, як офіцери отримають повістки вони повинні з’явитися у комісаріати по місцю прописки у визначений термін. У разі неявки, без вагомих на то причин, будуть нести відповідальність у порядку встановленого закону.

Відомо і те, що при наявності причин, вони повинні бути документально підтверджені, чи то він на лікарняному чи у відряджені та інші причини.

Умови відсрочки від призову наразі  є доволі лояльними.  Однак, попри це, у військовому комісаріаті зазначають, що бажаючих проходити службу більш ніж достатньо. Причинами цього є соціальні гарантії. Окрім того, офіцерів запасу у зону антитерористичних операцій відправляти не будуть.

Крім того, ще буде грошова забезпеченість від дев’яти тисяч гривень і це в залежності від займаної посади. Так само зберігатиметься і середньомісячна заробітня плата за місцем праці. А ще вони матимуть змогу і  знімати житло за місцем проходження служби, зокрема для себе одного або всієї сім’ї.

Станом на сьогодні, восьме червня близько тридцяти прикарпатських офіцерів добровільно погодилися виконати свій військовий обов’язок. Більшість із них віком до тридцяти років.

Детальніше у сюжеті 402 каналу.


Поділитися публікацією: