Поділитися публікацією:

Від часу наданням українцям можливості безвізового перетину кордонів країн ЄС Державна міграційна служба України зафіксувала шахрайські схеми.

Зазначається, що значно підвищився попит на виготовлення біометричних паспортів, внаслідок чого утворились черги. Українці, намагаючись швидше оформити документи, звертаються до шахраїв.

Відтак у міграційній службі зафіксували спроби реєстрації людей в електронній черзі без звернення в офіційні відомства. Зокрема, щодня блокуються десятки спроб автоматизованого отримання місць у черзі для подальшого перепродажу.

Електронна черга передбачає тільки індивідуальний запис, тому при будь-яких обставинах не варто купувати талони або запис в електронній черзі, оскільки всі записи, здійснені третіми особами, будуть анульовані до дати прийому і оформити документ з ними не вдасться, – йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що українці можуть оформлювати біометричні паспорти як в міграційній службі, так і в паспортних сервісах та центрах надання адміністративних послуг.

Про це повідомила прес-служба ДМСУ.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: