Поділитися публікацією:

На сайті pochekun.net опублікували пост Przemysławа Markiewicza:.

 

Приїхав до Моршина (це санаторій в Україні, 10 кілометрів від Стрия), пішов до бювету попити водичку, біля входу стоять велетенські динаміки, хлопці крутять російський шансон. Не можна висидіти, такий гомін, гавкіт. Сто метрів від бювету меморіальні дошки місцевих солдатів, що загинули в АТО, скрізь Бандера, вулиці УПА.

Українці! Ви не бачите жодної суперечливості?
Я не проти Бандери та УПА в Моршині. Але ж Бандера перевертається в могилі. З ким боролася УПА?

Я хочу поставити питання, серйозно: нащо ви повісили в Моршині величезний плакат з Бандерою 200 метрів від російської попси? Бандера ненавидив російську мову а з “російськомовними українцями” навіть не вітався. Раз ви не осмислюєте, чого ви розташували його зображення в Моршині, то, дозвольте, я вам нагадаю. Ви повісили його великий портрет, аби його вшанувати!

ВШАНУВАТИ! А вшанувати не означає виставити його вуха (хоч і на плакаті) на російський гавкіт. Що має статися, аби ви збагнули, що це просто НЕ ПРИСТОЙНО? Він має з плакату заплакати як чудотворна ікона Божої матері з Ченстохови? Він має настільки вмитися сльозами, аби потік води затопив ті гучномовці?

Пішов до директора, сказав, що розбереться, пройшло 15 хвилин, далі мене катують попсою. Іду звідси геть.
Директор каже, що це представники місцевого Будинку Культури. Культури!!! Хтось збожеволів??? Російський шансон культурою в Україні?

Дотепер я приїжджав до України (західної), але не вмикав радіо та ТБ.
Зараз уже моторошно вийти на вулицю, скрізь російська мова! У Галичині! Яка ніколи не була в Російській імперії а СРСР, якого ви буцімто ненавидите, тривав тут лише 50 років.

Я не буду сюди приїжджати. Буду їздити туди, де немає “культури” варварів та монголів.


Поділитися публікацією: