Поділитися публікацією:

Сьогодні, 17 липня, у Яремче розпочався підсумковий семінар-нарада з питань оптимізації діяльності Державної судової адміністрації України та її територіальних органів.

В роботі семінару взяли участь голова ДСА Зеновій Холоднюк, а також керівники усіх регіональних підрозділів, передає кореспондент Фіртки.

Крім того семінар відбувається за присутності голови Національного агенства з питань запобігання корупції, заступника голови Національного агенства України з питань державної служби та представників Рахункової палати, також представників міжнародних організацій, зокрема заступника голови офісу Ради Європи в Україні та міжнародного експерта ради Європи.

Тут на Прикарпатті, протягом дводенного семінару, підведуть підсумки роботи Державної судової адміністрації та її територіальних органів за перше півріччя 2017 року. Також обговорять способи оптимізації діяльності відповідно до стандартів та рекомендацій Ради Європи в організації роботи судових інституцій.

Учасники заходу проаналізують функції ДСА та її управлінь з іншими органами судової влади. В результаті на основі стандартів та рекомендацій Ради Європи учасниками заходу запропоновано покроковий план дій з оптимізації діяльності ДСА в рамках взаємодії з судами з іншими судовими інстанціями.

За словами голови НАЗК Наталії Корчак Вища кваліфікаційна комісія суддів надіслала свою Антикорупційну програму.

«Цей захід це прекрасна нагода дізнатись про проблему, з якою будемо працювати. Ми в процесі своєї роботи показали високий стандарт роботи, запровадивши електронне декларування та прозорість. Ми – країна де проводять певні експерименти. Відтак необхідно напрацьовувати юридичні механізми. Те, що відбувається зараз це початок. З часом ми не будемо боятися ні електронних декларацій. Ми будемо знати що таке конфлікт інтересів. Зараз ми це пройдемо і сприйматимемо це належно» – зазначила голова НАЗК Наталія Корчак.

Заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко в свою чергу відмітила, що Рада Європи надалі підтримуватиме реформу судової влади.

Голова ДСА Зеновій Холоднюк наголосив на майбутньому проведенні конференції з питань судового адміністрування. Крім того, Холоднюк висловив сподівання щодо підтримки ідеї затвердження нової нормативної чисельності суддів.

Щодо судової адміністрації, керівник ДСА повідомив, що вже розпочата підготовка міжнародної конференції за участі всіх інституцій судової влади та міжнародних експертів.

За словами Холоднюка, наразі очікують підписання Президентом Закону Про Конституційний суд України, а також внесення змін до процесуального кодексу України.

20106385_1571451279573817_71992671683080470_n

20031635_1571451529573792_9103268893197630484_n

 

 

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: