Поділитися публікацією:

25 липня відбулося чергове засідання обласної комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

Розглянуто питання про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Коломийському, Верховинському, Надвірнянському районах, містах Калуші та Яремче.

Після вивчення наданих матеріалів та обговорення членами комісії прийнято рішення клопотати перед обласною радою про виділення коштів в сумі 1140 тис. грн для придбання житла шести дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та шести особам з їх числа (шляхом співфінансування з місцевими бюджетами). З районних та міських бюджетів задля цього заплановано виділити не менше 389 тис. грн.

Кошти виділятимуться в межах, передбачених на реалізацію Регіональної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки.

 

Довідково

На 2017 рік в обласному бюджеті передбачено кошти в сумі 2 310 тис. грн для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

У першому півріччі 2017 року з обласного бюджету виділено 1170 тис. грн для придбання житла трьом дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та чотирьом особам з їх числа (шляхом співфінансування з місцевими бюджетами).

Повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: