Поділитися публікацією:

З 9 по 12 серпня у Республіці Молдова, у місті Орхей пройшов міжнародний турнір Campionatului Orhei din Republica Moldova La Box consacrat «Zilei Independentei» edita a IV-a 2017. 

У турнірі прийняли участь боксери Спортивного Клубу «Альянс» та боксери з міста Івано-Франківськ. Старшим тренером від команди міста виступив Андрій Бочкур.

Учасниками турніру були боксери з України, Молдови, Румунії та Білорусії.

Кількість учасників турніру налічувалася близько 100.

Вихованці спортивного клубу «Альянс» Ткачовський Роман, Мансуров Олександр та Петришин Ростислав у перший же день турніру здолали своїх опонентів з Молдови та Румунії і пройшли у півфінал змагань.

Другий день поєдинків став напруженіший та важчий для Мансурова Олександра, який поступився місцевому боксеру з міста Орхей – Віктору Мунтеану.

Ткачовський Роман та Петришин Ростислав здолали зі значною перевагою боксерів з Молдови: Коноплова Анатолія та Ротарі Серджа.

У фіналі змагань вихованці спортивного клубу «Альянс» боксували з місцевими боксерами з міста Орхей та поступилися роздільним рішенням суддів завоювавши дві срібні нагороди.

“Команда Ск”Альянс” на міжнародному турнірі в м.Орхей 9-12 серпня за участі команд Молдови, України, Румунії, Білорусі завоювала 2 срібні та 1 бронзову нагороду)) Молодці вітаю вас !!) Висловлюю подяку за допомогу та сприяння Керівництву Ск”Альянс”Маланюку І.М та президенту Федерації боксу Івано-Франківської обл. Савчуку А.П”, – пише на своїй сторінці фейсбук тренер Андрій Бочкур.

Фото: Andriy Bochkur


Поділитися публікацією: