Поділитися публікацією:

Сьогодні, 23 серпня, відбулася сесія Галицької районної ради.

Депутати районної ради направили звернення до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука Гончарука та до начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василя Буджака, – пише ГК

Вони просять зробити все необхідне для того, щоб ділянки автодоріг Дорогів-Бурштин, Галич-Медуха, Темирівці-Мошківці, Залуква-Бринь були якнайшвидше відремонтовані Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Однак голова районної ради Павло Андрусяк повідомив, що у звернення також варто включити і інші дороги, які потребують ремонту.

У зверненні вказано, що на цих ділянках дороги асфальтне покриття в деяких місцях повністю відсутнє, а асфальтована частина доріг потребує негайного ямкового ремонту.

«Місцеві ради Галицького району, через територію яких проходять вищеназвані автодороги, готові долучитись до співфінансування проведення ремонтних робіт. За оцінками спеціалістів вартість ремонту дороги Дорогів -Бурштин, в залежності від повноти охоплення покриття дороги, може становити від 400 тис. грн. до 1,5 млн. грн., – йдеться у зверненні. – На сьогоднішній день ситуація в селах, які мають відношення до зазначених автодоріг, досить напружена. Адже багато автобусних рейсів через вказане бездоріжжя скасовано, мешканці сіл дуже скептично налаштовані і обговорюють плани перекриття автодоріг»

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: