Поділитися публікацією:

Актор та режисер Івано-Франківського драмтеатру Орест Пастух знявся у фільмі “ЕКС”, який має вийти на екрани у 2018-ому році. 

«ЕКС» означає «експропріація». Фільм розказує про одну із таких операцій, що сталася 1932 року на  Заході України, йдеться на фейсбук-сторінці фільму, – пише Галка

За сюжетом, бійці підпільної української організації проводять революційну акцію проти уряду. Та всупереч їхнім планам «екс» перетворюється на криваву бійню. Молоді патріоти роблять вибір між  смертю або безсмертям.

В основі сюжету фільму лежать реальні події. У 2015 році сценарій  отримав срібло конкурсу “Коронація слова”.  Автор сценарію – Ярослав Яріш.

Режисер стрічки – Сергій Лисенко.  У головних ролях Роман Кривдик, Віталій Гордієнко, Орест Пастух, Ліза Бакуліна, Олег Онещак, Василь Колісник, Ярослав Дерпак, Анатоль Фон-Філандра. Автором музики та пісень до фільму буде відомий музикант, фронтмен гурту «Гайдамаки» Олександр Ярмола.

Фільм створюється компанією «Т.Т.М.» за підтримки Держкіно України. Зйомки стартували всередині грудня 2016-го у Львові, Львівській області та у Києві. У липні зйомки 2017-ого завершилися.

Повстанець “Чорний”  – персонаж Ореста Пастуха, за словами актора, веде особисту війну проти польського уряду, оскільки його батько був вбитий польськими солдатами.

 


Поділитися публікацією: