Поділитися публікацією:

Про це заявив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Швидкісні поїзди користуються попитом в Україні – поїздки ними зручні і економлять час, тому спільно з парламентом і урядом будемо працювати над реалізацією програми закупівлі їх у 2018 році за державні кошти», – сказав Кравцов.

Керівник «Укрзалізниці» також наголосив на необхідності збільшення фінансування для розвитку сегмента пасажирських перевезень залізничним транспортом, повідомляє прес-служба компанії.

Як повідомлялося, в першому півріччі 2017 року швидкісними поїздами «Інтерсіті+» та «Інтерсіті» скористалися понад 2,43 млн пасажирів, що на 761 тисячу більше, ніж за відповідний період минулого року.

Загальна заповнюваність швидкісних поїздів становила 92%.

На початку року Євген Кравцов на посаді першого заступника міністра інфраструктури заявляв, що у 2017 році філія ПАТ «Укрзалізниця» «Українська швидкісна залізнична компанія» має намір купити 4 міжрегіональних швидкісних поїзди локомотивної тяги у 5-вагонній комплектації.

На сьогодні в складі Української залізничної швидкісної компанії працює 10 електропоїздів компанії Hyundai Rotem та 2 поїзди Skoda.


Поділитися публікацією: