Поділитися публікацією:

Верховна Рада в найближчі три місяці прийме закон, який забороняє в’їзд незаконних автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні.

Про це заявила представник Президента України в парламенті Ірина Луценко в ефірі 112 Україна, пише Економічна правда.

“Уже працює робоча група, ми найближчим часом закриваємо кордон для того, щоб не продовжувати ці транзитні пересування, це накопичення в Україні таких незаконних автомобілів. Я думаю, місяць-два. Ми повинні до листопада прийняти закон, який заборонить в’їжджати, тобто ми припиняємо таку навалу”, – сказала Луценко.

За її словами, буде створено робочу група, в якій за три місяці має бути напрацьований компромісний закон.

“Про вартість мита, про платежі, які повинні бути сплачені, про штрафні санкції. І зараз напрацьовуються умови мораторію на перевірки, на драконівські методи, які ніби застосовують”, – заявила вона.

“Якийсь певний період мораторію на такі драконівські заходи буде зроблений, але кордон закриється, і напрацюється компромісний варіант розмитнення цих автомобілів”, – зазначила представник президента в парламенті.

Вранці 6 вересня власники автомобілів із європейськими номерами перекрили рух транспорту поблизу Верховної Ради. Власники авто на єврономерах у Франківську підтримали столичну акцію протесту.

Раніше Віктор Загреба у своєму блозі на КУРСі пояснював: чому потік “євробляхи” треба зупинити, поки не пізно.

Як відомо, раніше ДФС повідомляла, що у 2017 році в Україну ввезли 164 707 авто з іноземною реєстрацією. У ДФС повідомили, що понад 63,9 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацію знаходяться на території України незаконно.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: