Поділитися публікацією:

Прикарпатка  Любов Василівна у мережі поскаржилась на потяг “Івано-Франківськ-Коломия”. Нарікає на недобросовісних пасажирів. 

За словами жінки, у вагоні потяга купа сміття, пасажири залишають після себе абсолютно все і не прибирають, передає WestNews.

“Хочу написати про сьогоднішнью пригоду в потязі “Івано-Франківськ-Коломия”, яка довела мене до слізу. А тому, що їдеш, як у свинарнику і ніхто цьому не винен, але самі ж пасажири. Люди п’ють пиво, все залишають на лавочках і під ними, а коли я запитала мужчину, який обілечує людей чи мають право оці жінки ходити вагоном і продавати пиво і все інше, то він мені відповів, що не може нічого з ними зробити. А може не хоче? А коли я запитала чи йому приємно це все прибирати, то він сказав, що ні, але не може нічогго з цими продавчинями зробити!!!

Хто цим має займатися? Хто заборонить цей базар у вагонах? А продають пиво і малолітнім? Люди, не мовчіть, не дозволяйте у вагонах торгівлю. То так гидко, низько і чому ми маємо дихати тими перегарами!?”, – йдеться у дописі жінки. 


Поділитися публікацією: