Поділитися публікацією:

Апеляційний суд Івано-Франківської області скасував рішення Івано-Франківського міського суду про призначення покарання штрафом франківцю, який вчинив наругу над Державним Прапором, і призначив суворіше покарання.

11 вересня 2017 року колегія суддів Судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області розглянула у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу заступника прокурора Івано-Франківської області Гнідана на вирок Івано-Франківського міського суду від 14 червня 2017 року.

Судом першої інстанції встановлено, що обвинувачений 37-річний Савчук Вадим Іванович у березні 2017 року зірвав прапор України з ТЦ “Вопак”, кинув його на землю, потоптав ногами, висякався у нього, тобто вчинив публічну наругу над Державним Прапором України.

Савчука визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 338 КК України, та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень.

Колегія суддів апеляційну скаргу прокурора задовольнила, врахувавши тяжкість злочину, його суспільну небезпеку, постановила новий вирок.

За демонстративну зневагу до Державного Прапора України Савчуку Вадиму Івановичу призначено більш суворе покарання за ч. 1 ст. 338 КК України у виді арешту строком на шість місяців.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: