Поділитися публікацією:

Потерпілі переказують гроші за товар, вибраний на офіційних сайтах чи з особистих оголошень, проте зловмисники ні товару, ні грошей не повертають і на мобільний зв’язок не виходять. Такі інциденти трапилися на Калущині та Косівщині.

До чергової частини Калуського відділу поліції звернулася 55-річна місцева жителька з повідомленням про те, що через сайт ОЛХ, у мережі Інтернет, замовила килим, за який оплатила гроші в сумі близько 5500 грн, однак по цей час замовлений товар не отримала. Про це  повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

З аналогічним повідомленням до поліції звернувся житель Косівщини котрий, як встановили поліцейські, через мережу Інтернет сайт RST вибрав автобус, який нібито продавали та перерахував на вказаний шахраєм рахунок кошти в сумі 14 400 гривень, як передоплату, після чого з “продавцем” було втрачено зв’язок.

За наведеними фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліція розшукує злочинців.

Джерело: mi100.info


Поділитися публікацією: