Поділитися публікацією:

Сьогодні, 20 вересня, в Івано-Франківську відбувається ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Роль освіти у сталому розвитку гірського регіону” за участю науковців зі США, Польщі, Словаччини, Болгарії.

“Ми очікуємо позитивних змін завдяки новому закону. Всі ми розуміємо, що в центрі цих змін буде дитина, яка згодом і буде будувати Україну. Сьогодні тут зібралися освітяни, студенти, професори, щоб говорити про дуже важливі речі”, – розповідає Тетяна Пантюк, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка.

У конференції беруть участь відомі вчені, академіки Національної академії педагогічних наук України, доктори наук і професори з наукових установ, вищих навчальних закладів із 20 регіонів України, представники регіональних та місцевих органів влади, науковці з інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі. Учасниками конференції є відомі зарубіжні вчені, зокрема науковці з США, а також Центр дослідження Аппалач (м. Береа, штат Кентуккі, США), Польщі , Болгарії та Словаччини.

“Гірські школи – донори україни, це її традиція. Тому дуже важливо зберегти їх. Гірські умови не дозволяють функціонувати великим школам, тому модель фінансування гірських шкіл має відрізнятись від шкіл, наприклад, у Києві”, – каже Ірина Жданова, керівник ГО “Фонд “Відкрита політика”, координатор Громадянської платформи з реформування наукової сфери в Україні.

Метою конференції є обговорення широкого спектру актуальних освітніх, виховних, етнокультурних, соціально-економічних та інших проблем.


Поділитися публікацією: