Поділитися публікацією:

Воздвиження Хреста Господнього – дуже важливе християнське свято, яке щорічно відзначається 27 вересня. Це одне з найважливіших церковних свят за весь рік, тому він входить до числа дванадесятих.

Ну і не дивно, що з ним пов’язано не тільки величезна кількість традицій і повір’їв, але й чимало заборон. Тому, ми вирішили розповісти вам, що можна робити в Воздвиження Хреста Господнього.

Воздвиження Хреста Господнього 2017: що не можна робити в свято

Як ми вже говорили, 27 вересня діє досить багато різних заборон. В першу чергу, хочеться сказати про те, що на Воздвиження Хреста Господнього обов’язково потрібно сходити зранку до церкви, а після, протягом дня дотримуватися деяких правил.

Так, наприклад, на Воздвиження Хреста Господнього не можна починати нові справи. Вважається, що вони точно приведуть вас до невдачі.

А от в селах не можна було ходити в ліс. За повір’ями, у цей день лісовик перераховує всіх тварин. А людині бачити цього не можна.

Також, вважається, що в Воздвиження Хреста Господнього не можна відкривати двері і вікна. Все тому, що за повір’ями, у цей день змії шукають місце для сплячки.

Тому їх не можна пускати в будинок.

Крім цього, на Воздвиження Хреста Господнього заборонено лаятися з родичами, це може закінчитися дуже погано.

Джерело: Znaj.ua

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: