Поділитися публікацією:

LEONI офіційно відкриває другий завод в Україні. Створення 5,000 робочих місць – Підтримка української економіки.

Коломия (Україна) / Нюрнберг (Німеччина), 29 вересня 2017 року – LEONI, провідний європейський виробник кабелів та кабельних мереж для автопромисловості та інших галузей офіційно відкрив свій другий завод в Україні. Новий завод у Коломиї – не лише ознака росту компанії, але й велике іноземне капіталовкладення в економіку України. Крім цього, це – створення тисяч нових робочих місць, що є цінним внеском у розвиток українського ринку праці.

“Я щасливий відкривати новий завод у Коломиї, що є позитивним знаком, як для розширення компанії, так і для розвитку української економіки”, -повідомив Мартін Штюттем, Член Ради Директорів LEONI AG, з нагоди відкриття нового заводу на Офіційній церемонії відкриття. Президент України, Петро Порошенко, під час промови також висловив свою підтримку та повагу стосовно відкриття нового заводу LEONI у Коломиї.

1-ша черга будівництва заводу LEONI у Коломиї була завершена за дуже короткий проміжок часу – менш, ніж за 10 місяців. На даний час виробничі площі складають 6,500 м², а до 2020 року становитимуть 25,000 м². Сума інвестицій у завод складає близько 20 млн. євро. У 2017 році планується прийняти на роботу 800 людей, а до 2021 року, кількість працівників зросте до 5,000. Новий завод виготовлятиме кабельні мережі для автопромисловості, здебільшого для європейських автовиробників. Старт серійної продукції успішно відбувся у серпні 2017 року.

“Протягом наступних 4 років LEONI створить 5,000 робочих місць у Івано-Франківській області”, – стверджує Штефан Шмідт, генеральний директор LEONI в Україні. “Ми вважаємо, що інвестиції є важливим кроком для розвитку української молоді, котра, ми віримо, має величезний потенціал”. Вже зараз LEONI є надійним роботодавцем в Україні, який забезпечує своїх працівників конкурентною заробітною платою та соціальним пакетом, який включає в себе безкоштовне довезення, харчування та медичне страхування, а також надає можливості кар’єрного росту та особистісного розвитку.

Більше в сюжеті Вільне.ТБ

 

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: