Поділитися публікацією:

Новоприйнятим у березні цього року на службу в поліцію колишнім працівникам органів внутрішніх справ, котрі виявили бажання пройти чотирьохмісячне стажування у зоні антитерористичної операції на Донеччині, уже присвоїли спеціальні звання та вручили погони.

Урочисті заходи відбулися напередодні Дня Захисника України. Вручення спеціальних звань правоохоронцям з Івано-Франківської та Хмельницької областей провели на базі ГУНП в Донецькій області в місті Маріуполь, повідомляє на своїй сторінці у мережі Facebook очільник поліції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.

«Правоохоронці з приємністю та гордістю одержали офіцерські погони, які вручив начальник поліції Донеччини Микола Семенишин, начальник поліції Хмельниччини Василь Віконський та заступник начальника поліції Прикарпаття Василь Кіцелюк. Крім того, як повідомлялося, Василь Мирославович нещодавно перебував там з робочим візитом з метою перевірки матеріально-технічного забезпечення та готовності бійців до служби в осінньо-зимовий період», – йдеться у повідомленні.

Кожний із керівників привітав правоохоронців з визначною подією і побажав вірно служити Українському народові, охороняти права та свободи людини, честь держави та з гідністю нести високе звання поліцейського України.


Поділитися публікацією: