Поділитися публікацією:

Із 2018 року на Прикарпатті зміниться підхід до фінансування ремонту доріг. Відтак, вперше будуть виділені кілька сотень мільйонів гривень саме на дороги місцевого значення нашої області.

Про це у коментарі “Вікнам” повідомив начальник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак, коментуючи ситуацію, яка склалася днями у селі Негівцях на Калущині.

Нагадаємо, жителі села вимагають ремонту дороги районного значення, яка понад тридцять років була поза увагою влади і, зрештою, перетворилася у суцільне бездоріжжя. Сьогодні нею, ані пройти, ані проїхати.

Василь Буджак каже, що якісний ремонт місцевих доріг на Прикарпатті розпочнеться з нового року:

«Якісний ремонт доріг місцевого значення розпочнеться у 2018 році, бо зміниться алгоритм фінансування цих робіт. Зміниться кардинально, оскільки кошти виділятимуться не з загального, а з спеціального дорожнього фонду, де будуть передбачені окремо кошти на дороги державного значення і дороги місцевого значення. Тому вперше будуть виділені кілька сотень мільйонів гривень саме на дороги місцевого значення нашої області».

Щоправда, конкретної обіцянки, ані негівській громаді з Калущини, ані будь-якій іншій, посадовець наразі дати не готовий. За його словами, проблемних доріг на Франківщині чимало, а формувати перелік зараз — ще рано. Василь Буджак пояснює:

«Перспективний план і порядок ремонту сформує у першому кварталі обласна, районні і місцеві влади».


Поділитися публікацією: