Поділитися публікацією:

Сьогодні, 23 жовтня, в Долинському районному суді розглядали справу щодо захисті честі, гідності та ділової репутації сільського голови села Оболоня, пише ГК

Редакція газети “Свіча” у Долині 3 лютого опублікувала матеріал із назвою “Влада і громада. Приміське село вирішує свою долю”. На засідання журналістів запросили депутати і громада. У репортажі з сесії Оболонської сільської ради йдеться про те, що сільський голова служить у ЗСУ за контрактом, відтак не виконує свої посадові обов’язки. У залі засідань, як зрозуміло з тексту, присутні висловлювали свої сумніви щодо подальшої його роботи.

Сільський голова Анатолій Куленич подав до суду, адже, за його словами, цей матеріал образив його честь і гідність та привів до важкого емоційного стану.

Представник позивача Андрій Малетин зазначив, що сільський голова справді перебував у зоні АТО, де отримав навіть подяку від президента.

“В той час, коли він в зоні АТО, коли є подяка президента, місцеві журналісти отак його спаплюжили. Саме цього наш позов і стосується. Ми будемо доводити це через суд, хочемо спростування, вибачення та компенсації моральної шкоди. Коли йому розповіли про цю публікацію в газеті, він знаєте що хотів зробити? Або туди прийти з автоматом, або собі вкоротити віку. То є сепаратисти, які підривною діяльністю в тилу займаються!”, – переконаний він.

У редакції, натомість, переконують: у репортажі висловлена думка громади, яка справді просто не знає, де знаходиться їхній сільський голова.

В коридорах суду не обійшлося без конфліктів: присутні на засіданні атовці ображали представників відповідача та сперечалися у коридорі, а також намагалися заборонити журналістам знімати це на відео. Зокрема, представник позивача Андрій Малетин, керівник Станіславської правозахисної групи, кинувся на журналістку “ГК” і намагався забрати в неї мобільний телефон, вимагаючи посвідчення і викручуючи руку.

Сам позивач коментувати ситуацію відмовився, але й у конфлікті під час і після засідання не брав участі.

На сьогоднішньому засіданні позивач змінив позовні вимоги, вимагаючи спростування та моральне відшкодування у розмірі 150 000 гривень. Представникам відповідача знадобився час у зв’язку зі зміною позивних вимог та збільшенням суми компенсації, відтак судове засідання перенесли на 22 листопада.

Більше про судову справу можна дізнатися із сюжету “Народного контролю”.

 

 

 

 


Поділитися публікацією: