Поділитися публікацією:

З 26 жовтня вступає у дію закон щодо збільшення відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Про це Патрульна поліція Івано-Франківська  інформує на сторінці у фейсбук.

За порушення правил зупинки чи стоянки транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів тягнуть за собою накладення штрафу від ста двадцяти до ста п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів (від 1020 до 1700 гривень). Також патрульні мають повноваження евакуювати автомобіль порушника на арештмайданчик без попередження.

Такий самий штраф очікує на тих водіїв, які незаконно встановлюють на транспортному засобі розпізнавальний знак «Водій з інвалідністю».

Патрульна поліція Івано-Франківська звертається до громадян: будьте взаємоввічливими до водіїв з особливими потребами!

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: