Поділитися публікацією:

2-6 листопада у арт-просторі Zenko Foundation (Татарів, Івано-Франківська обл.) відбудеться Міжнародний семінар кураторів та експертів культурної сфери з Європи та України.

Захід організовують у рамках ІІ міжнародного форуму Zenko Platform.

31 експерт із Австрії, Угорщини, Німеччини, Польщі, Франції, Великобританії, Іспанії, Португалії, Італії, Нідерландів, Бельгії та України зберуться для обговорення спільного проекту – започаткування європейської культурної резиденції в Україні. Організатори події – Zenko Foundation та Dofa fund.

Основною метою проекту є створення в Україні комунікаційної платформи для вільного культурного обміну та спільних проектів українських та європейських мистецьких і культурних інституцій.

На Міжнародному семінарі представлятимуть шість напрямів сучасної культури – кіно, візуальне мистецтво, театр, музика, кулінарія та кураторство. Головним завданням учасників стане розробка ідей для кількох спільних проектів, над якими вони продовжать працювати протягом наступного року. Також буде сформульоване загальне бачення та визначене завдання для майбутніх учасників.

Торік Zenko Foundation представили Перший міжнародний форум Zenko Platform. За його результатами фундація вже займається підготовкою проекту українського сучасного мистецтва, який покажуть навесні 2018 року у Музеї Людвіга у Будапешті. Директор Музею сучасного мистецтва Джулія Фабеній стане куратором виставки з боку Угорщини. Іще декілька проектів зараз на стадії обговорення.

Джерело


Поділитися публікацією: