Поділитися публікацією:

В Івано-Франківську запрацювала одна з найбільших котелень міста. Після реконструкції приміщень та закупівлі нового обладнання котельня запрацювала на біопаливі.

Завдяки встановленому котлу на біопаливі потужністю 4МВт, цілий мікрорайон Пасічна забезпечений гарячою водою цілорічно. Про це сьогодні, 15 листопада, IA ZIK повідомили в прес-службі міськвиконкому.

Проект модернізації реалізований Європейським банком реконструкції та розвитку. Переможець тендеру – виконавець робіт – литовська фірма «Енерстена», встановила обладнання власного виробництва. За словами міського голови Руслана Марцінківа, цей проект став першим такого масштабу на шляху до енергетичної незалежності.

Першим кроком на шляху модернізації в Івано-Франківську стала котельня на вул. Медичній, 17а. Ця ж за масштабами потужніша, адже обслуговуватиме цілий мікрорайон.

«Тепер завдяки переробці деревної сировини жителі мікрорайону матимуть гаряче водопостачання цілорічно. Це 2 школи, 2 садка, понад 50 житлових будинків і низка інших будівель. І найголовніше, такі кроки дозволять уникнути газової залежності», – каже міський голова Руслан Марцінків.


Поділитися публікацією: