Поділитися публікацією:

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв 50 тисяч гривень тому, хто зловить вандалів, які нищать зупинки і палять ліфти в місті.

Про це Руслан Марцінків оголосив під час оперативної наради.

“Давайте нагороду дамо. Знаєте, як у вестернах давали. Є якась бригада, яка ломить зупинки, палить ліфти, дамо нагороду, щоб їх здали… Даємо 50 тисяч гривень тому, хто зловить… але без самосуду. Я серйозно, треба щось робити”, – сказав Марцінків.

Він додав, що участь у “полюванні” може брати будь-хто. “Навіть патрульні будуть зацікавлені. Зловив – отримав 50 тисяч гривнь, але не забути вказати у декларації”.

Керівник “МІУК” Мирон Джус зазначив, що за останні місяці у місті спалено 13 ліфтів. 4 ліфти було спалено у жовтні, ще 9 спалили протягом вихідних 4-5 листопада.

Нагадаємо, у суботу, 4 листопада, в Івано-Франківську протягом дня рятувальники гасили пожежі в чотирьох ліфтових шахтах будинків на вулицях Молодіжній і Миколайчука. Виявилося, це були підпали. В усіх випадках вогонь пошкодив електрокабелі. Попередня сума збитків – понад 160 тис. грн. У неділю горіли ще три ліфти та один у понеділок.

У поліції заявили, що для підпалу ліфтів зловмисники використовують легкозаймисту суміш.


Поділитися публікацією: