Поділитися публікацією:

В амбулаторіях Коломиї починає працювати система погодинного попереднього запису на прийом до лікарів.

Це один з етапів впровадження медичної інформаційної системи Медікс як частини медичної реформи та початку роботи в системі eHealth. Завдяки цьому буде можливо чітко регламентувати тривалість прийому лікаря, уникнути черг та зменшити ймовірність контактів хворих людей із здоровими, які прийшли на профілактичний огляд або на щеплення, повідомляє КЗ КМР “Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

“Поки що на прийом до лікаря можна записатись по телефону або безпосередньо в реєстратурі. Та згодом ми розпочнемо електронний запис на прийом до лікаря з амбулаторії № 7, що на вулиці Леонтовича. Таким чином будуть доступні три види запису на прийом: електронний, по телефону та безпосеедньо в реєстратурі. Наголошуємо на тому, що при здійсненні запису по телефону або через інтернет не потрібно навмисне йти за талоном. Головне знати дату і час прийому. А також для вашої зручності найближчим часом в реєстратурі дитячої поліклініки буде проведено ще одну телефонну лінію”, – йдеться в повідомленні.

Позачергово обслуговуються такі категорії:
• діти віком до 1 року,
• діти-інваліди,
• учасники АТО
• особи, стан яких потребує невідкладної медичної допомоги.

Система попереднього запису на прийом поки що працює в тестовому режимі.

Телефони реєстратур:

“Ми приймаємо всі зауваження і пропозиції від мешканців міста Коломиї.
Сподіваємось, що зовсім скоро система запрацює належним чином, стане менше черг в амбулаторіях і всі відчують позитивні зміни”, – кажуть у КЗ КМР “Коломийському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги”.

Детальніше в сюжеті НТК

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: