Поділитися публікацією:

Керівництво ДТЕК Бурштинської ТЕС занепокоєне фактом випадання золи на території міста Бурштин упродовж декількох днів. Останній період електростанція працювала в звичному режимі, аварійних випадків в роботі станційного обладнання не було, в роботі газоочисного обладнання також не було аварійних ситуацій.

Концентроване випадання золи в місті Бурштин пов’язане зі зміною погодних умов: через високу вологість повітря, опади та зміну напрямку вітру тверді частинки (зола) не розсіювались, а осідали на території міста.
На усіх енергоблоках Бурштинської ТЕС встановлено електрофільтри, котрі очищають димові гази від золи. Їх ефективність відповідає вимогам діючого дозволу на викиди, про що свідчать результати експрес-випробувань електрофільтрів, які проводить незалежна організація. 3 2012 року два энергоблоки під час реконструкції отримали нові електрофільтри, що зменшило викиди твердих частинок в повітря у 29 разів на кожному енергоблоці. Наразі завершується третя реконструкція енергоблоку в рамках котрої також буде замінено електрофільтр вартістю більше 85 млн грн. По завершенню викиди твердих речовин в атмосферу зменшаться до 50 мг/м³, що буде відповідати європейським та українським стандартам. А у 2018 році заплановано капітальні ремонти на трьох енергоблоках, на котрих також буде покращено роботу електрофільтрів.

Джерело


Поділитися публікацією: