Поділитися публікацією:

У четвер, 30 листопада міський голова Коломиї Ігор Слюзар та перший заступник міського голови Сергій Коцюр приймали делегацію із польського міста Хелма на чолі із головою Хелмської міської ради Зиґмунтом Ґардзіньскі.

У складі делегації польські науковці Івона Лешек-Суровєц та Марцін Оскєрко. Їх супроводжували проректор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Сергій Шарин, завідувачі та доценти кафедр політології, міжнародних економічних відносин цього ВНЗ.

Гості прибули в Івано-Франківськ для участі у Міжнародному науковому семінарі „Інструменти безпосередньої демократії. Перспектива Польщі та України”, який організували Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську та Опольський університет (Польща).

Щоб вивчити практичний досвід місцевого самоврядування та процес децентралізації влади в Україні, поляки відвідали Коломию. Ігор Слюзар та Зиґмунт Ґардзіньскі ділилися досвідом урядування, процесом прийняття рішень у місцевому самоврядуванні України та Польщі. Обговорили питання залучення грантових коштів ЄС, перспективи спільної співпраці Коломиї та Хелма в написанні міжнародних проектів у рамках транскордонного співробітництва, окреслили напрацювання в розвитку культури й туризму.

Невдовзі заплановано візит у відповідь до Хелма для налагодження співпраці.

Інформує відділ інформаційної політики Коломийської міської ради

 

 


Поділитися публікацією: