Поділитися публікацією:

Терміново потрібні кошти на лікування Вікторії Латик, учениці Болехівської школи №2. 

Про це написала у Фейсбуці Жанна Соболь, – інформує Галка

Дівчинка навчається на відмінно, неодноразова учасниця міських та обласних олімпіад, переможець ІІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (І місце), переможець ІV етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце), учасник ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, англійської мови. Надзвичайно обдарована дитина, активна учасниця громадського життя міста Болехова.
Нещодавно Вікторії встановили невтішний діагноз: об’ємний процес головного мозку. Зараз дівчинка перебуває на лікуванні в Інституті нейрохірургії ім.Ромоданова у Києві. Їй якнайшвидше потрібна операція.
Операція і лікування – дуже дороговартісні, родина не в змозі зібрати необхідну суму коштів, тому просить допомоги в добрих людей.
Кошти можна перераховувати на рахунок Ощадбанку: 26206000419931, МФО 336503, ідентифікаційний код 2878013967, одержувач Латик Уляна Стефанівна,

тел.: мами 099 429116 (Латик Уляна), тел.: бабусі 099 9150069 (Латик Валентина).
Сім’я заздалегідь дякує за розуміння і підтримку всім, хто проявить милосердя і відгукнеться на прохання допомогти.


Поділитися публікацією: