Поділитися публікацією:

Інцидент трапився у міському центральному відділенні Укрпошти, яке знаходиться по вул. Січових Стрільців, 13а в Івано-Франківську.

Небайдужа мешканка міста на сторінках соціальної мережі Facebook розказала історію непростих відносин із послугами цієї організації. За її словами, працівники Укрпошти неодноразово ігнорували запити жінки та пропонували, натомість, дорожчі послуги. Йдеться про види поштових відправлень: Простий, Стандарт, Експрес, вартість яких є різною.

Жінка кілька разів зверталася на гарячу лінію, спілкувалася із керівництвом, щоб домогтися справеддливості.

Текст допису без редагувань:

“Історія НЕ одного дня…
Колись подібний пост допоміг мені. Можливо, моя сьогоднішня розповідь також стане комусь корисною.
Так ось, УКРПОШТА…
Вже не перший рік користуюсь послугами Укрпошти. Прийнятна вартість та оптимальні терміни доставки – основні аргументи цьому. Відправки здійснюю «простим відправленням» або, як їх ще називають, «універсальним». Вартість такого відправлення – 10 грн 08 к.
Останні три місяці виникали проблеми з відправленням саме такого способу доставки. Працівники Укрпошти, а саме центрального відділення міста Івано-Франківська, яке знаходиться по вул.С.Стрільців, 13а, відмовляли у відправці простого відправлення з різних причин, одна з найпопулярніших: «прості відправки скасовано, їх вже не існує». Натомість, працівники пропонували мені послуги «Стандарт» або «Експрес», що є суттєво дорожчими. Мали місце навіть такі випадки, коли звертаєшся з простим відправленням, а тобі без пояснень оформляють «Стандарт».
Після численних дзвінків на Гарячу лінію, письмових скарг та розмов з керівництвом, у мене приймають прості відправлення… приймають, бо вже впізнають… І саме через те, що впізнають, виникають інші труднощі. Сьогодні, для прикладу, я вистояла чергу на відправку, а оператор відмовилась її приймати, запропонувавши стати в іншу чергу, до іншого оператора. Причина – «я не буду вас обслуговувати, бо ви писали на мене скаргу». Як наслідок – чергові вибачення керівництва відділення за дії оператора і обіцянка – «ми з нею проведемо бесіду і більше таке не повториться».
Наразі в мене новий етап відносин з Укрпоштою : )
Друзі, на Укрпошті є ТРИ види відправлень посилок: Простий (універсальний), Стандарт та Експрес. Прості відправлення (універсальні) ніхто НЕ ВІДМІНЯВ!!! Якщо Вам відмовляють у їх відправленні – звертайтеся до керівника відділення та фіксуйте цей факт на гарячій лінії Укрпошти.
І ще одне, не будьте байдужими до ситуацій інших людей, які, для прикладу, стоять перед вами у черзі і щось виясняють. Послухайте в чому полягає їх проблема, хоча б тому, що ви є наступними у цій черзі і, можливо, ця проблема не тільки їхня, але і ваша насправді.
Не будьте байдужими та бережіть свої гроші!
З власного досвіду, Вікторія Л.”.

Джерело

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: