Поділитися публікацією:

Екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі вручили підозру.

Про це повідомляють народні депутати та активісти “Руху нових сил”, що стоять біля квартири Міхеіла Саакашвілі, де проводить обшуки СБУ, передає УП.

“Саакашвілі вручили підозру, є там нібито один з адвокатів, іншого адвоката не пускають”, – сказав член політради “Руху нових сил” Іван Слободянюк.

“Саакашвілі знаходиться зараз у своїй квартирі, нам зараз повідомили, що його затримали, вручили вже чи хочуть вручити підозру”, – сказав один з лідерів “РНС” Юрій Дерев’янко.

Він додав, що силовики спробують вивести Саакашвілі з квартири.

“Якось, нібито якимись дворами, його будуть з квартири витягувати чи через дах, чи через вікна”, – сказав Дерев’янко.

Ще за кілька хвилин вийшов чоловік і повідомив, що зараз будуть виводити Сакашвілі, і попросив не заважати їм.

Після цього з квартири у супроводі понад десятка осіб вивели Саакашвілі.

Пізніше прес-служба СБУ повідомила, що співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою затримали екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі у рамках кримінального провадження.

“У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 256 (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) Кримінального кодексу України, затримали за місцем проживання у Києві Міхеіла Саакашвілі”, – йдеться в повідомленні.

“Планується його допит слідчими”, – підсумували в СБУ.

Санкція статті 256 передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Пізніше адвокат Павло Богомазов, який вийшов з квартири Саакашвілі, повідомив, що Саакашвілі “озвучили, що його підозрюють у сприянні поваленню державного режиму”.

Фото ТСН

Поділитися публікацією:
Теги: