Поділитися публікацією:

4 грудня в Івано-Франківському драмтеатрі відбувся благодійний концерт для допомоги пораненим учасникам АТО “Сильні духом”, – пише Бліц-інфо

Зал був переповнений людьми, які прийшли підтримати поранених учасників АТО та реабілітаційний проект Бандерівський Схрон.

В холі презентували написані портрети бійців Володимира Безрукого “Пікассо”, фотовиставка “На лінії вогню” – Романа Дорожівського, вироби кераміки-“Франко Опір”, кава зі Схрону, торти, спечені з любов’ю дружинами учасників АТО.

На цьому заході зібрали 103 700 гривень. На сцені ці кошти були вручені пораненим бійцям Івахнюку Олегу, Чуфицькому Олександру, Гайдайчуку Ігору та координатору проекту Бандерівський Схрон.

“Також в ході концерту одинадцять бійців отримали від нас свої омріяні квартири за проектом “Житло воїнам АТО”. Надзвичайно приємно було бачити вщент заповнений зал світлими, небайдужими людьми..! Ми щиро дякуємо кожному з Вас за тепло, позитивну енергію, щирі посмішки, душевну підтримку..!“, – написав голова міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв.


Поділитися публікацією:
Теги: