Поділитися публікацією:

У четвер, 7 грудня, відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади. Зважаючи на те, що кворуму серед членів постійної комісії не було, чиновники не приймали рішення, а лише обговорили питання порядку денного.

Серед іншого чиновники розглянули питання щодо перевірки роботи Бурштинської ТЕС, – пише МІСТО

Були виїзні засідання на Бурштинську ТЕС, нам показували ту роботу, яку проводять для покращення екологічної ситуації в регіоні. Також ми відвідували соціальні об’єкти, які входять в орбіту Бурштинської ТЕС. Що змінилося? Станом на сьогодні Бурштинська ТЕС повністю належить компанії ДТЕК. Тобто, це є повністю приватне підприємство, — сказав голова постійної комісії Тарас Виноградник.

Свого часу, комісія рекомендувала здійснити перевірку та з’ясувати чи є порушення в інвестиційних угодах ДТЕК, зокрема, придбання пакету акцій.

Згідно інформації, яка надана Фондом державного майна, здійснюється контроль щодо виконання умов договору і жодних порушень не виявлено. Всі роботи здійснюються своєчасно і в повному обсязі. Що стосується екологічної безпеки, то  проводилися заміри щодо викидів, і жодних порушень також не було виявлено. Єдине, що обсяги викидів було збільшено у 2016 році, але це була згода зі сторони Міністерства, — зазначив представник прокуратури Віталій Гоголь.

У свою чергу, представник екоіснпекції сказав, що насправді їх не допустили до перевірки на підприємстві.

Додамо, що останнім часом серед мешканців міста Бурштин поширюється інформація про викиди в повітря забруднюючих речовин Бурштинською ТЕС.

Нагадаємо, що 30 серпня депутати обласної ради на сесії звернулися до до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, Голови Верховної Ради України А. Парубія, Генерального прокурора України Ю. Луценка з вимогою  провести перевірку правомірності умов приватизації Бурштинської ТЕС ПАТ “Західенерго” та виконання інвестиційних зобов’язань ТОВ “ДТЕК”.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: