Поділитися публікацією:

До “Маєтку Святого Миколая”, що в селі Пістинь Косівського району Івано-Франківської області, приїхали понад три тисячі дітей. Обіцяють, що Чудотворець прийме усіх гостей.

Про це Укрінформу повідомили в Національному природному парку “Гуцульщина”, який підтримує туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая”.

“Вранці до “Маєтку Святого Миколая” приїхали понад 3 тисячі дітей. Маєток сьогодні працюватиме, доки будуть відвідувачі”, – зазначили в НПП “Гуцульщина”.

19 грудня в маєтку відкрився фестиваль “Новорічно-різдвяна іграшка”. Окрім цього, тут запланована танцювальна руханка та багато новорічних конкурсів. Також працюватимуть творчі станції, відбудеться майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки із сіна. Святий Миколай зустрінеться з дітьми учасників АТО та з усіма гостями, які приїхали до нього в Карпати.

Туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая” працює з 2013 року на території НПП “Гуцульщина”. Тут можна побачити, як живе Святий Миколай, де працює і де спить, відвідати цікаву екскурсію та познайомитись з Чудотворцем особисто. У будинку Миколая працює пошта, куди надходять листи від дітей з усіх куточків України.


Поділитися публікацією: