Поділитися публікацією:

Правоохоронці вкотре застерігають жителів Івано-Франківської області бути обачними при покупках через Інтернех на сайтах, які займаються продажем різного товару.

Днями за допомогою до Івано-Франківського відділу поліції звернувся 38-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що його ошукали інтернет-шахраї.

Як з’ясувалося, потерпілий на сайті «ОLХ» вирішив придбати токарський верстат. Домовився про зустріч із так званим продавцем та перед тим переслав на телефонний номер 5 тисяч 700 гривень. Але ловмисник не прийшов на зустріч та кошти не повернув.

Наступний схожий випадок трапився з 47-річним франківцем. Чоловік повідомив, що 14 грудня на цьому ж сайті купив у невідомої особи фотоапарат марки “Нікон”.

Франківець через банкомат перерахував 10 тисяч гривень на картку, що належить шахраєві. Товар не отримав, і грошей йому не повернули.

За кожним фактом розпочато кримінальні провадження за ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.

Наразі правоохоронці проводять заходи по вставленню осіб причетних до вищевказаних шахрайств та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією:
Теги: