Поділитися публікацією:

Практика минулого року довела ефективність рішення міської ради компенсувати пільговий проїзд за талонами із додатковими двома пільговими рейсами. Цього року пенсіонери та пільгові категорії отримують по 60 талонів на рік в одні руки. Зробити це можна швидко і зручно, звернувшись у центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), що на вул. Привокзальній, 2а/1. Для отримання талонів коломияни мають пред’явити паспорт (посвідчення особи) і пенсійне посвідчення чи довідку про інвалідність.

Відповідно до рішення міської ради, кожен з цієї категорії коломиян отримує 60 талонів, якими буде розраховуватися за проїзд у міських маршрутках протягом року.

Також варто зазначити, що відповідно до підписаних додаткових угод, перевізники здійснюють без обмежень безкоштовний проїзд таких категорій:

– інваліди І та ІІ групи, особи, які супроводжують інвалідів І групи (не більше одного супроводжуючого);

– інваліди війни та прирівняні до них особи;

– діти-інваліди;

– діти-сироти;

– діти, позбавлені батьківського піклування;

– члени сімей загиблих в АТО; – учасники бойових дій;

– учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 та 2 категорії.

Додатково, при пред’явленні відповідного посвідчення пільговика, здійснюють безкоштовні перевезення всіх пільгових категорій громадян маршрутними автобусами з позначкою “Пільговий”.

Перший заступник міського голови Сергій Коцюр просить коломиян повідомляти диспетчерську службу міськради про випадки грубого, некоректного поводження водіїв або відмову вперевозити пільгові категорії. Безкоштовна гаряча лінія – 0800 50 3003.

Відділ інформаційної політики

 

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: