Поділитися публікацією:

В січні цього року в Україні запустять додаткову лінію персоналізації документів. Такі зміни повинні полегшити процес отримання закордонних паспортів.

Про це на своїй сторінці повідомляє Страна.ua з посиланням на прес-службу Державної міграційної служби України.

У січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті «Україна» додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору. На сьогоднішній день затримка у видачі триває, тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.

 

В міграційній службі також повідомили, що зараз уже розпочато планову заміну сертифікатів на Поліграфкомбінаті “Україна”, яка понесе за собою необхідність обновлення дати і повторного відправлення даних для персоналізації. Проте в ДМСУ запевняють, що процес отримання біометричного паспорту стане легшим та швидшим.


Поділитися публікацією: