Поділитися публікацією:

22 та 23 січня страйку перевізників в Івано-Франківську не буде. Підприємці кажуть, що почалися консультації з владою щодо зміни тарифу.

Сьогодні представник перевізника “Корида-Транс” (в його автобусах з’явилися оголошення про можливу зупинку роботи) Олег Стахів повідомив, що наприкінці тижня у підприємців з владою почалися консультації щодо зміни тарифу, тож наразі про страйк мова не йде, пише Галка.

Як писав КУРС, франківські перевізники повідомляли, що ймовірно у понеділок-вівторок  приватні автобуси на маршрути не виїдуть. Перевізники вимагають підвищення тарифу до 5 гривень. Втім міська рада відмовляється йти на умови перевізників. Міський голова Руслан Марцінків заявив, що не піддасться на ультиматуми перевізників, а з тими, хто не виїде на маршрути, будуть розірвані договори.

Іванофранківці у соціальних мережах пообіцяли перевізникам влаштувати бойкот у відповідь. На випадок страйку перевізників розробили план дій.

Також у соцмережі Фейсбук створено спільноту “Підвезу”, де водії автомобілів і пасажири можуть сконтактувати у разі страйку перевізників, щоб допомагати одне одному дістатися на роботу.


Поділитися публікацією: